Výprava do KLDR 2012

Prohledat tento blog

čtvrtek 29. srpna 2013

Kim Čong Un sledoval zápas fotbalové ligy

Na stadiónu Kim Il Sunga se 28. srpna konal finálový zápas poháru Pochodně mezi celky 25. dubna KLA a Sonbong dělnicko-rolnických rudých gard, oba jsou v první lize.

Vrchní Vůdce Kim Čong Un se objevil na čestné tribuně.

Zápas začal rozehrávkou týmu Sonbong.

V prvním poločase nepadl žádný gól a oba týmy si od začátku vyměnily útoky a protiútoky.

V druhém poločase změnily svoji útočnou taktiku a obranou formaci.

Brankář týmu 25. dubna odrazil míč hráče č. 28 týmu Sonbong, ale hráč č. 7 nelenil a vstřelil úvodní gól.

Hráč č. 11 týmu 25. dubna vstřelil hlavou vyrovnávací gól ve 20. minutě druhého poločasu.

...
...

Zápas i po prodloužení skončil nerozhodně 2:2.

Oba celky měly mnoho šancí vstřelit gól, ale žádný tým neuspěl. Tak přišly na řadu pokutové kopy. První sada po pěti nerozhodla o vítězi. Následovaly další penalty, které skočily 8:7 ve prospěch týmu Sonbong.

Diváci vřele tleskali hráčům, kteří plně prokázali dokonalou techniku, duševní sílu a odhodlání.

Po zápase přijal Kim Čong Un nadšené pozdravy hráčů a diváků.

Pozval hráče a trenéry týmu Sonbong na tribunu, kde jim pogratuloval k úspěchu a nechal se s nimi vyfotografovat.

Tak rozesmáté fotbalové publikum jsem ještě neviděl. A Kim Čong Un maskovaného za fotbalistu také. Džuče je věčné!